Node access password (7.x-4.1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: none
mn: хоосон

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: You are not authorized to access this page.
mn: Та энэ хуудсанд хандах зөвшөөрөлгүй байна.

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Nodes
mn: Зангилаанууд
