Node access password (7.x-4.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Priority
pl: Priorytet

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: none
pl: brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: View arguments
pl: Argumenty widoku

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Realm
pl: Obszar

en: Nodes
pl: Węzły

en: Unpublished nodes
pl: Nieopublikowane węzły

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
pl: Wprowadź oddzieloną przecinkami listę argumentów jaka zostanie przekazana do widoku.

en: User roles
pl: Role użytkowników
