Node access password (7.x-4.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: User roles
ps: د غړي دندې
