Node access password (7.x-4.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Priority
ro: Prioritate

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: none
ro: nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afişează

en: You are not authorized to access this page.
ro: Nu ai perrmisiunile necesare pentru a accesa această pagină

en: Access denied
ro: Acces respins

en: View arguments
ro: Argumente view

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Nodes
ro: Noduri

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ro: Furnizaţi o listă de argumente separate prin virgule care să fie transmise view-ului.

en: User roles
ro: Roluri utilizator
