Node access password (7.x-4.1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: View
se: Čájet

en: You are not authorized to access this page.
se: Dus ii leat lohpi fitnat dán siiddus
