Node access password (7.x-4.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Priority
tr: Öncelik

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: none
tr: hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: You are not authorized to access this page.
tr: Bu sayfaya erişim izniniz yok.

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: View arguments
tr: Argümanları görüntüle

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Realm
tr: Alan

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
tr: Görünüme aktarılacak bir virgülle ayrılmış değişkenler listesi verin.

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri
