Node access password (7.x-4.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: none
af: geen

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: Access denied
af: Toegang geweier
