Node access password (7.x-4.2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Priority
bs: Prioritet

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: none
bs: ništa

en: View
bs: Pregled

en: You are not authorized to access this page.
bs: Vi niste ovlašeni da pristupite ovoj stranici

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: View arguments
bs: View argumenti

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
bs: Unesite comma ograničenu listu argumenata da proslijedite u view.
