Node access password (7.x-4.2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: You are not authorized to access this page.
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་དོན་ལུ་  ཁྱོད་ལུ་ དབང་སྤྲོད་མ་བཏུབ།

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།
