Node access password (7.x-4.2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: none
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: You are not authorized to access this page.
th: คุณไม่มีสิทธิ์เข้าดูหน้านี้

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Node types
th: ประเภทโหนด
