Node access password (7.x-4.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Priority
ar: الأولوية

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: none
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Nodes
ar: العقد
