Node access password (7.x-4.3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: none
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: You are not authorized to access this page.
bn: আপনার এই পৃষ্ঠা দেখার অনুমতি নেই।

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত
