Node access password (7.x-4.3) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Priority
ca: Prioritat

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: none
ca: cap

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: You are not authorized to access this page.
ca: No esteu autoritzat per accedir a aquesta pàgina.

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Realm
ca: Paradigma

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ca: Introduïu una llista d'arguments separats per comes per passar-los a la vista.

en: User roles
ca: Rols de l'usuari
