Node access password (7.x-4.3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Priority
cs: Priorita

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: none
cs: žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: You are not authorized to access this page.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Nodes
cs: Uzly

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
cs: Poskytuje seznam argumentů oddělených čárkou, které se předají pohledu.

en: User roles
cs: Uživatelské role
