Node access password (7.x-4.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: none
ka: არცერთი

en: You are not authorized to access this page.
ka: თქვენ არ ხართ უფლებამოსილი, ნახოთ ეს გვერდი.

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: View arguments
ka: არგუმენტების ნახვა
