Node access password (7.x-4.3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: You are not authorized to access this page.
kk: Бұл бетке кіруге сзіге рұқсат жоқ.

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ
