Node access password (7.x-4.3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: none
lv: neviens

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Realm
lv: Valstība

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lv: Norādiet ar komatu atdalītu argumentu sarakstu, ko nodot skatam.

en: User roles
lv: Lietotāja lomas
