Node access password (7.x-4.3) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: none
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: You are not authorized to access this page.
mr: तुम्हाला या पानावर पोहोचण्याची मुभा नाही

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार
