Node access password (7.x-4.3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: none
nn: ingen

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: You are not authorized to access this page.
nn: Du har ikkje høve til å sjå denne sida.

en: Access denied
nn: Ingen tilgong
