Node access password (7.x-4.3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: رمز

en: none
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما حق دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Node types
fa: انواع گره

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: User roles
fa: نقش‌های کاربری
