Node access password (7.x-4.3) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Priority
ru: Приоритет

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: none
ru: нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: You are not authorized to access this page.
ru: Вы не авторизированы для доступа к этой странице.

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: View arguments
ru: Аргументы представления

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Realm
ru: Область

en: Nodes
ru: Материалы

en: Retry
ru: Повтор

en: Unpublished nodes
ru: Материалы, снятые с публикации

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ru: Предоставьте разделенный запятой список аргументов для передачи представлению.

en: User roles
ru: Роли пользователя
