Node access password (7.x-4.3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: none
sq: asnjë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: You are not authorized to access this page.
sq: Ju nuk jeni i autorizuar të futeni në këtë faqe.

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja
