Node access password (7.x-4.3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.

en: Access denied
sr: Приступ одбијен
