Node access password (7.x-4.3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Priority
sv: Prioritet

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: none
sv: ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: You are not authorized to access this page.
sv: Du har inte behörighet till denna sida.

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: View arguments
sv: Argument för vy

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Realm
sv: Sfär

en: Nodes
sv: Noder

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
sv: Ange en kommaseparerad lista av argument att skicka till vyn.

en: User roles
sv: Användarroller
