Node access password (7.x-4.4) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: none
eu: bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Nodes
eu: Nodoak
