Node access password (7.x-4.4) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Priority
gl: Prioridade

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: none
gl: ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Nodes
gl: Nodos

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
gl: Provee unha lista separada por comas dos argumentos a pasar á vista.

en: User roles
gl: Roles de usuario
