Node access password (7.x-4.4) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Priority
hr: Prioritet

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: none
hr: ništa

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: You are not authorized to access this page.
hr: Nemate ovlasti pristupa ovoj stranici.

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Nodes
hr: Unosi
