Node access password (7.x-4.4) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: none
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: You are not authorized to access this page.
ku: تۆ بۆت نییە ئەم لاپەڕەیە ببینیت.

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Nodes
ku: گرێیەکان
