Node access password (7.x-4.4) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: You are not authorized to access this page.
or: ଆପଣ ଏହି ପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି।

en: Access denied
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି
