Node access password (7.x-4.4) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Password
vi: Mật khẩu

en: none
vi: không có

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: You are not authorized to access this page.
vi: Bạn không có quyền truy cập trang này.

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: View arguments
vi: Tham số View

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Nodes
vi: Các node

en: Retry
vi: Thử lại

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
vi: Cung cấp danh sách, phân cách với dấu phẩy, các tham số truyền vào view.
