Node access password (7.x-4.5) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: none
ast: nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Nodes
ast: Noyos
