Node access password (7.x-4.5) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: View
br: Gwel

en: Access denied
br: Moned nac'het
