Node access password (7.x-4.5) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: none
el: κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: You are not authorized to access this page.
el: Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών
