Node access password (7.x-4.5) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: none
hy: ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է
