Node access password (7.x-4.5) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: none
lt: joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Realm
lt: Sritis

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: User roles
lt: Narių rolės
