Node access password (7.x-4.5) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: You are not authorized to access this page.
si: මෙම පිටුවට පැමිනීමට ඔබට අවශ්‍ය බලය නැත.

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්
