Node access password (7.x-4.4) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: none
bo: མེད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: You are not authorized to access this page.
bo: ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་འདི་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་ཐང་མེད་པ།

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས
