Node access password (7.x-4.3) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: none
nl: geen

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Node types
nl: Node-types

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Unpublished nodes
nl: Niet gepubliceerde nodes

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan het overzicht door te geven.

en: User roles
nl: Gebruikersrollen
