Node access password (7.x-4.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Priority
sk: Priorita

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: none
sk: žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: You are not authorized to access this page.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup k tejto stránke.

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Nodes
sk: Uzly

en: Retry
sk: Znova

en: User roles
sk: Kategórie používateľov
