Node access password (7.x-4.5) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Priority
ur: ترجیح

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: You are not authorized to access this page.
ur: آپ کو اس صفحے تک رسائی کا اختیار نہیں ہے۔

en: Access denied
ur: رسائی مسترد
