Node access user reference (7.x-3.0-rc5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Delete
ar: احذف

en: Priority
ar: الأولوية

en: Update
ar: حَدِّث

en: View
ar: عرض
