Node access user reference (7.x-3.5) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Priority
ca: Prioritat

en: none
ca: cap

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: Always
ca: Sempre

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ca: Introduïu una llista d'arguments separats per comes per passar-los a la vista.
