Node access user reference (7.x-3.5) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Priority
fr: Priorité

en: none
fr: aucun(e)

en: Update
fr: Mettre à jour

en: View
fr: Voir

en: View arguments
fr: Arguments de la vue

en: Always
fr: Toujours

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
fr: Fournir une liste d'arguments, séparés par des virgules, à passer à la vue.
