Node access user reference (7.x-3.5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Priority
gl: Prioridade

en: none
gl: ningún

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
gl: Provee unha lista separada por comas dos argumentos a pasar á vista.
