Node access user reference (7.x-3.5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Priority
he: עדיפות

en: none
he: ללא

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: View arguments
he: ארגומנטים להיבט

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.
