Node access user reference (7.x-3.5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: none
hi: कोई नहीं

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: View
hi: देखें
