Node access user reference (7.x-3.5) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Priority
it: Priorità

en: none
it: nessuno

en: Update
it: Aggiorna

en: View
it: Visualizza

en: View arguments
it: Argomenti vista

en: Always
it: Sempre

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
it: Inserisci una lista di argomenti separati da virgola da passare alla vista.
