Node access user reference (7.x-3.5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Priority
lv: Prioritāte

en: none
lv: neviens

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Always
lv: Vienmēr

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lv: Norādiet ar komatu atdalītu argumentu sarakstu, ko nodot skatam.
