Node access user reference (7.x-3.5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: none
mr: काहीच नाही

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा
