Node access user reference (7.x-3.5) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Priority
nl: Prioriteit

en: none
nl: geen

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Always
nl: Altijd

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan het overzicht door te geven.
